tacho.net.pl
rozliczenia
ewidencja
analiza czasu pracy kierowców

Szkolenia

Nasza firma działa na rynku już kilka lat, dlatego też ogromne doświadczenie sprawia, że wiemy, jak ważny jest czas pracy kierowców a tym samym mamy do zaoferowania Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie tematycznych szkoleń.


Nasza jednostka dysponuje profesjonalnymi materiałami szkoleniowymi, a kursy odbywają się w bardzo wygodnej formie, która dostosowana jest do potrzeb i wymagań klienta. Doświadczenie oraz wiedza pozwalają zaoferować nam szerokie spektrum tematycznych szkoleń. Dysponujemy profesjonalnie przygotowanymi materiałami szkoleniowymi, a same szkolenia realizujemy w wygodnej formie dostosowanej do Państwa potrzeb, zarówno w kwestii czasu jak i miejsca.

 

Na dzień dzisiejszy nasze szkolenia obejmują następujące bloki tematyczne:

  •   Czas pracy kierowców
  •   Obsługa tachografów cyfrowych
  •   Ewidencja czasu pracy kierowców
  •   Prawo transportowe - obowiązki pracodawcy i pracownika

 

Odpowiednie wyszkolenie pracowników jeżeli chodzi o zgodne z literą prawa rozliczanie czasu pracy kierowcy jest bardzo istotne. W razie nieodpowiedniej lub niepełnej dokumentacji z konsekwencjami musi liczyć się nie tylko kierowca, lecz również osoba go zatrudniająca. Dzięki naszym cyklom szkoleń poziom świadomości kierowców i pracowników związanych z zarządzeniem transportem wzrośnie. Lepiej przeszkolić personel od razu i zapobiec w ten sposób nieprzyjemnościom, zamiast borykać się z późniejszymi konsekwencjami ewentualnej kontroli.


Wiemy, że istotne jest adekwatne wyszkolenie pracowników ze względu na obowiązek rozliczania czasu pracy. Odpowiadamy na Państwa potrzeby albowiem każdy kierowca musi liczyć się z tym, że w chwili, kiedy posiada niepełną dokumentację musi liczyć się z szeregiem konsekwencji prawnych nie tylko kierowca, ale także osoba, która występuje w roli pracodawcy.


Organizowane przez nas szkolenia dają możliwość podnieść poziom świadomości przepisów i obowiązków zarówno kierowcy, jak i pracodawcy. Szkolenia związane są z zarządzaniem transportem i są to szkolenia nie tylko wymagane ustawowo, ale także dobrowolne. Każdy zainteresowany klient ma, więc możliwość zapoznać się zarówno z klasyfikacją wstępną, jak i szkoleniami okresowymi. Co więcej, oferujemy także kursy dla kierowców, jacy zajmują się przewożeniem towarów niebezpiecznych ADR oraz DGSA. Prowadzimy także szereg kursów dla doradców transportu towarów niebezpiecznych, kurs czasu pracy kierowców i bezpieczne kadry oraz szkolenia wedle, których zdobyć można certyfikat kompetencji w transporcie drogowym.


Zapraszamy do kontaktu by poznać więcej szczegółów.